Kurumsal

 • Mesa İş Güvenliği;


  Son yıllarda ülkemizde artan iş kazaları ve meslek hastalıkları nedeniyle, maalesef Türkiye’ deki iş sağlığı ve güvenliği açısından dünya gözünde kötü bir imaj oluşmuştur. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ nın 30.06.2012tarihinde çıkardığı 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile çalışma ortamı risklerini en aza indirmek ve iş sağlığı ve güvenliği kültürünü yaygınlaştırmak amaçlanmış ve bu kanun kapsamındaki işyerlerinde İş Güvenliği Uzmanı, İş Yeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli çalıştırma zorunluluğu getirilmiştir. Kanunun gereğini yerine getirmeyen işletmelere bakanlıkça idari para cezaları uygulanmaktadır.

  Uzman ekibimizle birlikte,  tecrübelerimiz ile öngörülerimizi birleştirerek işletmeniz için çözümler üretmek ve birbirimize karşılıklı değer katmak isteriz.

  Daha sağlıklı ve güvenli bir işyeri ortamında çalışmaya ne dersiniz?

  Uzman ekibimizle birlikte, tecrübelerimiz ile öngörülerimizi birleştirerek işletmeniz için çözümler üretmek ve karşılıklı birbirimize değer katmak isteriz. Daha sağlıklı ve güvenli bir işyeri ortamında çalışmaya ne dersiniz?

 • Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formumuzu kullanın.

 • İletişim Formu